Web designer/ka junior

Hledáme novou posilu, která rozšířila náš tým na pozici webového grafika.

Jsme webové studio z Prahy 1 a hledáme novou posilu, která by na cca 8–10 h týdně rozšířila náš tým na pozici webového grafika. Práce je vhodná i pro studenty VŠ, kteří při škole hledají odbornou praxi a potřebují flexibilnější pracovní dobu. Preferujeme práci přímo z kanceláře nedaleko Václavského náměstí. V současné době je dočasně možná práce na dálku.

Co budete dělat?

  • Připravovat dílčí části nových projektů a rozvíjet již existující weby
  • Grafické bannery na weby i na sociální sítě
  • Drobné grafické práce

Rádi bychom našli někoho, kdo:

  • Má základní zkušenosti s návrhem webů
  • Má cit pro grafiku a detail
  • Má obecný zájem o webdesign
  • Výhodou je přesah do tiskové grafiky

Weby navrhujeme ve Figmě, pokud s ní nemáte zkušenosti, tak se začátky rádi pomůžeme.

Nabízíme práci v přátelském kolektivu bez přílišného stresu, prostor pro realizaci vlastních nápadů a možnost získat nové zkušenosti.

Pokud Vás pozice oslovila, napište na lenka@greendot.cz, připojte základní informace o Vás a ukázku Vaší práce.